Hoppa till sidans innehåll

Tidschema för test 29/10

27 OKT 2020 08:27
Tiderna är bara cirkatider så kom i god tid!! Du bör vara på plats senast en timme före utsatt tid. Tänk på att ta med testkort!
  • Uppdaterad: 27 OKT 2020 08:27

Testet betalas på plats antingen via swish eller kontant. Tävlingstest 450 kronor, 200 kronor/test, 150 kronor/rest. Godkänt tävlingstest faktureras föreningen i efterhand.   

15.50 Uppvärmning tävlingsstest  (sedan rullar uppvärmningarna på)

15.56 Tävlingstest

Ella Emanuelsson                                 Töreboda KK


16.00 Basic 1

Alice Leijon                                             Töreboda KK

Alva Sjöberg                                           Töreboda KK

Izabel Fritz                                              Skara KF

Ängla Isberg                                           Skara KF

Nora Coppens                                       Säffle KK

Beau Coppens                                       Säffle KK

Greta Blomgren                                     Lidköpings KK


16.28 Basic 2

Alice Gustafsson                                   Skara KF

Carolina Eiras Lagarto                          Skövde KK

Ebba Mellblom                                       Skara KF

Inga Krekora                                          Skara KF

Nikita Hodzic Lindlöf                            Skövde KK

Signe Sunden                                        Skara KF

Vera Strand                                            Lysekils KK

Nora Coppens                                       Säffle KK

Beau Coppens                                      Säffle KK

Stella Antila

16.53 Fri 1 

Alice Leijon                                             Töreboda KK

Alva Sjöberg                                           Töreboda KK

Heddah Hjällström                                Skara KF

Lova Lindqvist                                       Skara KF

Molly Alm                                                Skara KF

Nora Coppens                                       Säffle KK

Beau Coppens                                       Säffle KK

17.21-17.41                       Spolpaus

17.41 Fri 2

Tess Torsson                                         Rosenlunds KK                rest

Amanda Pirinen                                     Skövde KK

Carolina Eiras Lagarto                         Skövde KK

Ebba Holm                                             Skara KF

Ebba Mellblom                                       Skara KF

Lea Starmer Andersson                      Skara KF

Lova Larsson                                         Skövde KK

Signe Sunden                                        Skara KF

Tea Oxby                                                Lysekils KK

Tilde Larsson                                         Lysekils KK

Vera Strand                                            Lysekils KK

Nora Coppens                                       Säffle KK

Beau Coppens                                      Säffle KK

Eleonora Bengtzing                              Hammarö KK

Stella Antila                                            Lidköpings KK

Ängla Isberg                                           Skara KF

18.45 Basic 3

Ebba Holm                                             Skara KF

Hanna Gyltman                                     Skara KF

Lea Starmer Andersson                      Skara KF

Meja Samuelsson                                 Skara KF

Nathalie Kavak                                      Skövde KK

Signe Pedersen                                     Skara KF

Stina Olsson                                          Skara KF

Nora Coppens                                       Säffle KK

Beau Coppens                                       Säffle KK

19.09-19.29                       Spolpaus

19.29 Basic 4

Ebba Wingård                                        Skövde KK

Emmy Wratt                                            Skara KF

Liss Gloudemans                                  Tibro KK

Maja Magnusson                                  Tibro KK

Lova Blomgren                                      Lidköpings KK                 

 

19.49 Fri 3 

Beau Coppens                                       Säffle KK

Meja Axelsson                                       Lidköpings KK                                      

Tanya Särnqvist                                    Lidköping KK

Tilda Göransson                                    Lidköpings KK

Tuva Torsson                                         Rosenlunds KK

20.09 Fri 4

Ebba Tiberg                                         Kungsbacka KK

Esther Pedersen                                   Skara KF

Hannah Moberg                                    Skara KF

Liss Gloudemans                                  Tibro KK

Sara Åkerström                                      Hammarö KK                  

Wilma Fredsberg                                   Skövde KK

Julia Nowicka                                        Skövde KK

Tyra Rundin                                           Lidköpings KK

Skribent: Ida Sundén
E-post: Adressen Gömd

Postadress:
Skara KF - Konståkning
Vilan
53237 Skara

Besöksadress:
Vilan
53237 Skara

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info