Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara KF
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Skara KF.
Skara KF
Följ oss för uppdateringar
Tiderna är bara ca tider så kom i god tid!! Du bör vara på plats senast 1 timme innan utsatt tid. Tänk på att ta med testkort!!
Testet betalas på plats via swish 1234405270. 200 kr/test, 150 kr/rest.
15.30 Uppvärmning (första åkaren, sedan rullar uppvärmningarna på)
15.36 Basic 1
Elsa Tengbom Lidköpings KK
Evelina Stankus Skara KF
Freya Larsson Skara KF
Heidi Herzig Skövde KK
Lowe Antila Lidköpings KK
Mollie Olsson Skara KF
Molly Fransson Skara KF
Tove Holm Skara KF
Älva-Freja Eriksson Ulfvegren Skövde KK
16.16 Basic 2
Kerstin Stenemar Töreboda KK
Minna Kylén Skara KF
Noorah Minkkinen Skövde KK
Nova Granli Skara KF
16.26 Fri 1
Alva Brodin Lidköpings KK rest
Maria Brandell Lidköpings KK rest
Antonia Shlimon Skövde KK
Blue Holgersson Lidköpings KK
Emmy Skagebäck Töreboda KK
Esiet David Skövde KK
Lowe Antila Lidköpings KK
Mariella Khudanyan Skövde KK
Tove Holm Skara KF
Tuva Andersson Töreboda KK
Wilja Ljungblom Lidköpings KK
Isabelle Allert Skövde KK
SPOLPAUS
17.30 Fri 2
Aaliyah Saennam Skara KF
Greta Blomberg Lidköpings KK
Greta Sundén Skara KF
Isabel Gustafsson Lidköpings KK
Mollie Olsson Skara KF
Molly Alm Skara KF
Molly Fransson Skara KF
Noorah Minkkinen Skövde KK
Sigrid Bergsten Lidköpings KK
18.10 Basic 3
Isabelle Allert Skövde KK – basic 1
Amanda Pirinen Skövde KK
Ebba Mellblom Skara KF
Elsa Lundgren Skara KF
Emma Ritzen Tibro KK
Klara Enarsson Lidköpings KK
Matilda Dahlqvist Skövde KK
Molly Alm Skara KF
Nova Bergquist Texen Skara KF
Signe Sunden Skara KF
18.37 Basic 4
Audrina Lajthiza Lidköpings KK
Inga Krekora Skara KF
Lova Larsson Skövde KK
Myna Berg Lidköpings KK
Simone Fridlund Lidköpings KK
Stina Olsson Skövde KK
SPOLPAUS
19.25 Fri 3
Ebba Holm Skara KF
Ebba Mellblom Skara KF
Elin Larsson Jönköping KK
Elsa Lundgren Skara KF
Inga Krekora Skara KF
Lova Larsson Skövde KK
Myna Berg Lidköpings KK
Simone Fridlund Lidköpings KK
Wilma Carlman Tibro KK
20.05 Fri 4
Nellie Van Jönköping rest
Maria Rusetti Skövde KK
Tanya Särnqvist Lidköpings KK
Tilda Göransson Lidköpings KK
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera